Фото без описуШановні  жителі та гості громади!

Ми з гідністю витримали усі випробування, разом плідно працювали заради кращого майбутнього нашої громади. Сподіваємось, що любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його кращим буде і надалі слугувати головним пріоритетом на майбутнє.

Низький уклін нашим захисникам і захисницям, велика їм вдячність за мужність і патріотизм. Ми пишаємося нашими Героями. Водночас молимося за душі бійців, котрі загинули, захищаючи цілісність нашої держави.

Нехай же новорічні свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!

Гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача!  І найголовніше – щоб у 2024-му на українській землі нарешті запанував мир та спокій!

Мирних та радісних свят!