Фото без описуРішенням вісімнадцятої сесії восьмого скликання Ріпкинської селищної ради, яка відбулася 20 грудня 2023 року затверджено Правила утримання собак та котів на території Ріпкинської територіальної громади.

Дане рішення та Правила утримання собак та котів на території Ріпкинської територіальної громади розміщені в розділі «Регуляторна діяльність» підрозділ «Діючі регуляторні акти».

Правила набирають чинності з дня опублікування  на офіційному веб-сайті Ріпкинської селищної ради.

Рішення вісімнадцятої сесії восьмого скликання Ріпкинської селищної ради від 20.12.2023 року "Про затвердження Правил утримання собак та котів на території Ріпкинської територіальної громади"

Правила утримання собак та котів на території Ріпкинської територіальної громади