Фото без описуВ грудні 2023 року виповнилося 55 років від часу заснування одного з найбільших підприємств-надавачів послуг в області  - АТ "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"

З нагоди цієї дати сьогодні, 5 січня, селищний голова Сергій Гарус зустрівся з колективом Ріпкинської дільниці підприємства.

Селищний голова привітав підприємство з ювілеєм, подякував тепловикам за сумлінну працю, завдяки якій в житлових багатоповерхівках та установах селища тепло і затишно у холодні пори року .
За поданням підприємства Грамотами Ріпкинської селищної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 55-річчя заснування підприємства  були відзначені оператори котельні Ріпкинської дільниці  АТ "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" Ніна Савченко та Тетяна Ревенок.