Фото без описуСьогодні до громади завітали представники ГО «Київський інститут стратегічного аналізу та реформи» (ГО «КІСАР»). Голова громади Сергій Гарус та директор ГО «КІСАР» Вячеслав Козак обговорили реалізацію проєкту в громаді.

Громада стала учасником проєкту «З теплом у серці до серця», який реалізується ГО «КІСАР» в межах Програми дій та реагування територіальних громад на надзвичайні ситуації, що здійснюється компанією Глобал Ком'юніті за підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID.

Ріпкинська громада стала однією з шести громад області на території яких реалізується цей проєкт.

Також представники громадської організації відвідали Ріпкинський ліцей, поспілкувались з керівництвом закладу та обговорили подальшу співпрацю в рамках проєкту.