Фото без описуЗ 1 березня 2024 року на автомобільних дорогах загального користування державного значення Чернігівської області вводиться обмеження на рух вантажного транспорту.

Обмеження вводиться на таких ділянках доріг (автотрас):

Понад 24 тонн і навантаженням на вісь понад 7 тс на наступних ділянках автомобільних доріг загального користування державного значення:
Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем’яч (на всій протяжності);

Н-28 Чернігів – Городня – Сеньківка (на всій протяжності );

Р-56 Чернігів – Пакуль – КПП “Славутич” (на ділянці км 10 – км 50) та під’їзд до м. Славутич (на всій протяжності);

Р-65 КПП “Миколаївка” – Семенівка – Новгород-Сіверський – Глухів –
КПП “Катеринівка” (на всій протяжності в межах Чернігівської області.);

Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин (на ділянці км 0 – км 66);

Р-68 Талалаївка – Ічня – Тростянець – Сокиринці – /Н-07/ з під’їздом до заповідника “Качанівка” (на всій протяжності);

Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів (на всій протяжності);

Р-82 Сосниця – Короп – /М-02/ (на всій протяжності);

Р-83 Славутич – Любеч – Ріпки – /М-01/ – Городня – /Н-28/ – Сновськ – Корюківка – Семенівка – Костобобрів – Чайкине – /Н-27/ (на всій протяжності).

Понад 24 тонн і навантаженням на вісь понад 7 тс на всіх територіальних автомобільних дорогах загального користування державного значення, крім ділянок доріг з цементобетонним покриттям: Прилуки – Ладан, а/д М-02 – Бахмач, а також під’їздів до м. Ніжин і м. Борзна;

Рух без обмежень буде здійснюватися:

Автомобільними дорогами:

М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі;

М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ;

Н-07 Київ – Суми – Юнаківка;

Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин (на ділянці км 89 – км 189);

Р-61 Батурин-Конотоп-Суми;

Під’їздами до міст:

м. Прилуки (від автодороги Н-07, від смт. Ладан та з боку м. Пирятин);

м. Ніжин (від автодороги М-02);

м. Борзна (від автодороги М-02);

м. Бахмач (від автодороги М-02).

Врахувати, що з метою забезпечення обороноздатності держави, життєдіяльності населення обмеження руху, що вводяться, не поширюються на:

— транспортні засоби, які здійснюють перевезення вантажів з метою їх використання для забезпечення обороноздатності держави за рішенням військового командуванням, в інтересах якого здійснюється таке перевезення;

— пасажирський транспорт загального користування, аварійні служби та транспорт, що використовується при ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій;

- транспортні засоби дорожніх організацій, які виконують функції ремонту автомобільних доріг загального користування.

Заходи вживаються з метою збереження та запобігання руйнуванням автомобільних доріг загального користування державного значення під час весняного відтавання ґрунтів земляного полотна. Підстава: Порядок тимчасового обмеження або заборони руху транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів на окремих ділянках автомобільних доріг загального користування”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 27.06.2007 року № 879 “Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування державного значення”) Службою відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області (згідно розпорядження Чернігівської обласної військової адміністрації від 14.02.2024 року № 85 “Про збереження автомобільних доріг загального користування області у весняний період 2024 року”).