Фото без опису21 березня 2024 року відбулося засідання Міжвідомчої  ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

На засіданні розглядалися питання щодо запобігання домашньому насильству, впровадження корекційних програм для кривдників та профілактика запобігання правопорушенням стосовно осіб похилого віку (особливо самотніх), надання їм соціальної допомоги та гарантії безпеки, здійснення патронажу.

За 2023 рік на території Ріпкинської громади зафіксовано 115 фактів вчинення насильства. Із них 77 повідомлень надійшло від жінок, 9 – від чоловіків  і 29 - від дітей.

За І квартал 2024 року зафіксовано 18 випадків насильство, із них 16 – від жінок, 1 – від чоловіка, 1 - від дитини.