Фото без описуВід  благодійної організації «БФ «ҐЛОБАЛ ЕМПАВЕРМЕНТ МІШН ЮА» надійшла благодійна допомога у вигляді продуктових наборів для наступних категорій громадян:

• внутрішньо переміщені особи;
  • багатодітні сім’ї;
  • сімї з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах (перебувають на обліку в КЗ «Центр надання соціальних послуг»);
  • особи з інвалідністю 1 групи;
  • особи з інвалідністю 2 групи;
  • діти з інвалідністю;
  • близькі родичі загиблих військовослужбовців та цивільних осіб;
  • близькі родичі безвісти зниклих військовослужбовців.

Незалежно від кількості наявних пільг у жителів за однією адресою видається 1 продуктовий набір на 1 домогосподарство (в тому числі рахується і видана допомога  особам віком від 70 років).

Отримати допомогу можна з 12 квітня 2024 року в приміщенні Ріпкинської селищної ради за адресою: с-ще Ріпки, вул. Святомиколаївська, 85.

При собі необхідно мати паспорт та документи, що підтверджують відповідну пільгу (в разі наявності).

Жителі старостинських округів Ріпкинської територіальної громади отримають благодійну допомогу в адмінприміщеннях старостатів.

Гуманітарний штаб

при виконкомі Ріпкинської селищної ради