Благодійна організація “Право на захист” реалізує проект “Забезпечення захисту прав та юридична допомога внутрішньо переміщеним особам, та людям, що постраждати внаслідок війни” за угодою з Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні.

Фахівці Благодійного фонду «Право на захист» надаватимуть безоплатні індивідуальні юридичні консультації населенню щодо оформлення статусу внутрішньо переміщеної особи, фіксації руйнування майна та подання заяв про такі факти до правоохоронних органів, реєстрації та грошової допомоги ВПО; одержання всіх видів документів, в тому числі відновлення втрачених або знищених; оформлення соціальних виплат; доступу до землі, житла та власності та інших юридичних питань (окрім сімейного права).

Ріпкинська селищна рада повідомляє, що зустріч жителів Ріпкинської громади із юристами Благодійного фонду «Право на захист» відбудеться 26 квітня о 10 год ЗО хв в приміщенні Ріпкинської селищної ради (Чернігівська обл., с-ще.Ріпки, вул.Святомиколаївська, буд.85)