До порядку денного сесії було включено 41  питання. Всі вони попередньо обговорювалися на засіданнях постійних комісій.

- звіт про виконання бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади за І квартал 2024 року (код бюджету 2555700000).

- про внесення змін до Програми забезпечення виконання рішень суду на                  2022 – 2024 роки.

- про внесення змін до Програми надання одноразової матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) військовослужбовців та мирних жителів Ріпкинської селищної територіальної громади, які загинули (померли), виконуючи свій громадянський обов’язок із захисту незалежності та територіальної цілісності України, підтримання громадського порядку на території Ріпкинської громади в умовах відсічі збройній агресії російської федерації, на 2024 рік.

- про затвердження Програми надання одноразової матеріальної допомоги пораненим, які брали (беруть) безпосередню участь у бойових діях або забезпечували (забезпечують) здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації, на 2024 – 2025 роки.

-про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Ріпкинської селищної ради восьмого скликання від 20.12.2023 «Про бюджет  Ріпкинської селищної територіальної громади на 2024 рік» (код бюджету 2555700000).

- про затвердження розпоряджень селищного голови, прийнятих в міжсесійний період.

- про надання згоди на приватизацію квартири.

- про припинення договору оренди комунального майна від 18.10.2019 року.

- про передачу державного майна у комунальну власність Ріпкинської селищної ради.

- про надання згоди на передачу з державної у комунальну власність електричного скутера.

- про надання згоди на списання та утилізацію апарату рентгенологічного Мамографа.

- про встановлення додаткових пільг зі сплати земельного податку на території Ріпкинської селищної територіальної громади.

- про надання пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Ріпкинської селищної територіальної громади.

- про надання пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Ріпкинської селищної територіальної громади у 2024 році.

- про встановлення додаткових пільг зі сплати місцевих податків та/або зборів.

-про передачу у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки).

- про виділення громадянам земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

- про оренду земельних ділянок  несільськогосподарського призначення.

- про надання дозволу на розробку технічної документації щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

- про оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

- про припинення права користування земельними ділянками для городництва.

- про проведення земельних торгів у формі аукціону.

- про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність для розміщення місця видалення твердих побутових відходів (сміттєзвалище).

- про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою продажу права оренди земельної ділянки на конкурентних засадах.

- про включення земельних ділянок сільськогосподарського призначення до Переліку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.

- про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки.

- про надання згоди на прийняття земельної ділянки  приватної власності до комунальної власності Ріпкинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області в зв’язку з добровільною відмовою власника громадянина Сенченко Олександра Анатолійовича.

- про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Ріпкинської територіальної громади.

- про визнання таким, що втратило чинність, рішення Ріпкинської селищної ради від 19.03.2024 року «Про затвердження детального плану  території в межах населеного пункту  с. Буянки».

- про затвердження Перспективного плану трансформації та формування ефективної мережі закладів загальної середньої освіти Ріпкинської селищної ради на 2024-2027 роки.

- про внесення змін до структури та штатного розпису відділу освіти Ріпкинської селищної ради.

- про внесення змін до структури комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Ріпкинської селищної ради.

- про затвердження Положення комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Ріпкинської селищної ради.

- про визначення в новій редакції переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Ріпкинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області.

- про затвердження рішення виконкому від 03 квітня 2024 року № 90.

- про затвердження рішення виконкому від 30 травня 2024 року № 137.

- про затвердження рішення виконкому від 30 травня 2024 року № 136.

- про затвердження Регламенту Ріпкинської селищної ради восьмого скликання в новій редакції.

- про затвердження Положення про постійні комісії Ріпкинської селищної ради восьмого скликання в новій редакції.

- про дострокове припинення повноважень депутата Ріпкинської селищної ради восьмого скликання Шарпатої О.М.

- різне.