Фото без описуВчора, 28 липня, в Ріпках провели в останню путь загиблого на фронті Максима Тітенка.

Жителі Ріпкинської громади на колінах прощалися та проводжали в останню земну дорогу свого Героя, який віддав найцінніше – своє життя, за свободу і незалежність нашої Держави.

Після відспівування у Свято-Миколаївському храмі, Героя з почестями поховали на Центральному кладовищі селища.

Тітенко Максим Володимирович народився 12.05.1986 року в Ріпках.

У 2003 році закінчив 11 класів Ріпкинської ЗОШ №2. Навчався у Замглайському ПТУ за спеціальністю "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва". Працював на підприємстві "Ріпкинський цегельний завод".

З початком повномасштабної війни став на захист України на посаді радіотелефоніста стрілецького взводу.

Загинув 19.07.2024 під час виконання бойового завдання.

Сумуємо і плачемо усі, бо втратили хороброго та мужнього воїна. Наш Захисник показав нам приклад справжнього патріота, приклад хоробрості і відваги, він чесно і до кінця виконував свій обов’язок воїна і громадянина, віддавши своє безцінне життя за вільне майбутнє усіх нас.