На Чернігівщині існує ризик зриву опалювального сезону

АМУ звернулась до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з закликом зупинити списання коштів  з рахунків підприємств теплоенергетики монополістом «Нафтогаз Трейдинг», адже таке списання  призведе до зриву опалювального сезону.

Благодійний фонд «Фортечний» передав громаді партію гуманітарної допомоги

Дякуємо Благодійний фонд «Фортечний» та міжнародній громадській організації «Електрики без кордонів» за надану гуманітарну допомогу у вигляді: обігрівачів, сонячних світильників, теплових конвекторів.

Лунатимуть вибухи

До відома жителів громади в період з 26.01.2023 по 28.01.2023 року відбудуться навчання з використанням стрілецької зброї та вибухових речовин (в невеликій кількості).

Із січня 2023 року пільги на оплату ЖКП виплачуються у грошовій формі

Нагадуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі» (у редакції постанови КМУ від 16.09.2022 № 1041) з 1 січня 2023 року пільги на житлово-комунальні послуги надаються виключно у грошовій готівковій формі органами Пенсійного фонду України.

До відома жителів громади

25 січня 2023 року відбудеться прийом жителів Сиберізького старостинського округу (№ 10)  керівництвом та представниками відділів Ріпкинської селищної ради.

Безоплатна правова допомога

26 січня 2023 року з 9.30 до 10.30 в приміщенні Ріпкинської селищної ради (смт. Ріпки, вул. Святомиколаївська, 85) відбудеться прийом громадян, що потребують надання безоплатної правової допомоги (правова інформація, консультації і роз'яснення з правових питань (земельне, цивільне, сімейне, житлове, спадкове, трудове, пенсійне тощо законодавство), прийняття відповідних звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги (написання позовних заяв, представництво інтересів осіб в судах).

Дорогі земляки, шановні жителі Ріпкинської громади!

Сьогодні відзначаємо 104-ту річницю від дня проголошення Універсалу про об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в соборну Україну. Цей день нагадує, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

Затверджено новий Порядок організації та ведення військового обліку призовників

Кабінет міністрів України опублікував постанову № 1487 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів», в якій перелічені нововведення в процесі військового обліку українців.