Освітян Ріпкинської громади привітали з прийдешнім професійним святом

Сьогодні день розпочався з приємних привітань та теплих слів на адресу всіх, чиє покликання вчити та виховувати. Щорічно у першу неділю жовтня вчителі відзначають своє професійне свято – День вчителя в Україні. Тож напередодні свята селищний голова Сергій Гарус, начальник відділу освіти Анатолій Дебелий привітали працівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти громади та вручила відзнаки за їх сумлінну працю.

Увага, молодь громади!

27 жовтня 2023 року о 14 год. 30 хв. за адресою: смт Ріпки, вул. Святомиколаївська, 85 відбудуться установчі збори для формування складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Ріпкинської селищної ради.

Сьогодні провели в останню путь Героя

Сьогодні у Ріпкинській громаді попрощалися та провели в останню путь нашого Захисника, Полосьмака Дмитра Васильовича, який віддав своє життя за свободу і незалежність України, за мирне життя кожного з нас.

ВОСТАННЄ ПРОВЕДЕМО ГЕРОЯ

Завтра, 20 вересня, Ріпкинська громада прощатиметься з загиблим Героєм Полосьмаком Дмитром Васильовичем (13.07.1976-13.09.2023).

Запрошуємо підприємців на вебінар

Запрошуємо підприємців Чернігівської області та представників ТГ на вебінар «Податкове законодавство: актуальні питання для бізнесу та громад»

Свято для дітей громади

У суботу, 16 вересня, в селі Вишневе відбулося свято для найменших мешканців Вишнівського старостинського округу.