Допомога для громадян віком від 70 років

З 10 травня 2022 року в приміщенні Ріпкинської селищної ради (вул.Святомиколаївська. 85) з 09.00 до 17.00 год. буде видаватися одноразова державна гуманітарна допомога жителям смт Ріпки, які досягли 70 років і старше. З собою мати літрову ємність для соняшникової олії.

Є Потреба? – єДопомога!

Міністерство соціальної політики України разом з Міністерством цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Швеції розробили платформу єДопомога.

До уваги призовників і військовозобов’язаних!

Відповідно до статті 37 п.3 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» призовники та військовозобов’язані після прибуття до нового місця проживання зобов’язані у семиденний строк стати на військовий облік та не раніше ніж за три дні до вибуття з місця проживання знятися із зазначеного обліку.

Допомога для громадян віком від 80 років

З 09 травня 2022 року в приміщенні Ріпкинської селищної ради (вул.Святомиколаївська. 85) з 09.00 до 17.00 год. буде видаватися гуманітарна допомога жителям смт Ріпки, які досягли 80 років і старше. З собою мати літрову ємність.

Про вступ у ВВНЗ

У Чернігівському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки розпочато роботу з підготовки військових кадрів офіцерського та сержантського складу. З цією метою проводиться відбір та оформлення документів бажаючих навчатися у вищих та фахових передвищих військових навчальних закладах.

Відбір кандидатур для призначення стипендії учням закладів загальної середньої освіти Ріпкинської селищної ради

З 1 по 30 червня 2022 року відбудеться відбір кандидатур для призначення стипендії учням закладів загальної середньої освіти Ріпкинської селищної ради.