День захисників та захисниць України

Україна має унікальну історію воїнства. Кожна її сторінка сповнена звитягами різних поколінь оборонців рідної землі, які сформували особливий характер та образ сучасних захисників і захисниць України. Їхніми провідними рисами є патріотизм і відчайдушність, відвага і честь.

Інформаційна кампанія «Виходь на світло!»

Державною службою України з питань праці за підтримки проекту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці» з 01 липня 2022 року розпочато Всеукраїнську інформаційну кампанію «Виходь на світло!», метою якої є подолання незадекларованої праці та формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин.

Ноутбуки від ЮНЕСКО

У цей складний час для нас міжнародні організації всіляко підтримують нашу країну.

У зв'язку з масованими ракетними обстрілами території України можливі перебої з електроенергію та мобільним зв’язком

В населених пунктах громади можливі перебої з енергоживленням. Енергетики застосовують резервні схеми живлення та працюють над усуненням пошкоджень.

Правління Асоціації міст України (АМУ) виступило проти ухваленої Кабінетом Міністрів постанови, яка зупинила перерахування коштів на відбудову постраждалих територій напряму між громадами

Йдеться про документ від 27 вересня 2022 р. №1083 “Про внесення зміни до пункту 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2022 р. №252”, яким уряд зобов’язав громади погоджувати з Міністерством фінансів України всі свої рішення про надання фінансової допомоги іншим селам, селищам, містечкам і містам.