Шановна громадо!

Щиро вітаю вас із світлим та радісним святом – Днем Святого Миколая Чудотворця!

Вшанували пам'ять Героїв-ліквідаторів

26 квітня цього року виповнилася 36 річниця аварії на Чорнобильській атомній електростанції. А вже з першого дня війни через окупацію ЧАЕС рашистами існувала небезпека повторної трагедії світового маштабу. Та Україна вдруге подолала катастрофу, яка могла бути спричинена наслідками російської окупації Чорнобильської зони.

Комунікаційна кампанія “Бережи себе”

У межах співпраці Міністерства охорони здоров’я України та громадської організації «INSCIENCE» за фінансової підтримки Світового банку та Швейцарської конфедерації реалізується комунікаційна кампанія «Бережи себе».  Її мета – викликати в українців бажання берегти себе та піклуватись про свій організм завжди, а особливо в час війни, пропагувати цінність здоров’я серед широкої аудиторії.

Четверта річниці створення Чернігівського обласного ТЦК та СП

Шановні друзі, незабаром Чернігівський обласний ТЦК та СП відзначатиме свою 4-ту річницю з дня створення*! З цієї нагоди керівництво Чернігівського обласного ТЦК та СП оголошує розіграш портативної колонки серед своїх підписників!