Конференція «Місцеве самоврядування - основа європейської інтеграції та відновлення України» зібрала понад 500 учасників з України та світу

07 липня 2023 року в Києві у змішаному форматі відбулась Конференція «Місцеве самоврядування - основа європейської інтеграції та відновлення України».

Штормове попередження

В другій половині дня 13.07.2023 р та вдень 14.07.2023 р. по Чернігову та області очікується грози. Вітер 15-20 м/с. Значні дощі.

Проведемо в останню путь Героїв-захисників!

Завтра, 14 липня 2023 року, жителі Ріпкинської громади проводжатимуть в останню путь двох Захисників України – Криволапа Олександра Михайловича (16.05.1986-06.07.2023), Гордієнка Олександра Сергійовича (11.08.1990-06.07.2023).

До відома жителів громади

Відповідно до рішення виконавчого комітету Ріпкинської селищної ради від 07.07.2023 року № 156, на виконання п.п. 3.2., п. 3 витягу з протоколу ради оборони Чернігівської області від 27.06.2023 року № 5, введеного в дію розпорядженням  голови ради оборони Чернігівської області від 27.06.2023 року № 5, з 07 липня 2023 року постійно на час дії правового режиму воєнного стану (та/або додаткового скасування), з метою дотримання в громаді громадського порядку та режиму комендантської години в умовах збройної агресії рф, встановлено загальний режим роботи закладів громадського харчування та закладів, у яких проводиться діяльність у сфері розваг, що діють на території громади, до 23.00 години.

У разі виникнення радіаційної аварії

Основне – потрібно залишатись в приміщенні або терміново у нього зайти, якщо ви знаходитесь на вулиці. Це найбезпечніша дія, яку обов’язково варто виконати. Також дуже важливо уважно слухати повідомлення органів влади.

Правила поведінки на воді

Літо — прекрасна пора, коли стовпчики термометрів показують понад 25 градусів. Вода в річках, озерах, водоймах і морі  поступово прогрівається і відкривається пляжний сезон. А це означає, що не буде зайвим ще раз обговорити всі правила поведінки на воді для дітей, адже саме вони найчастіше наражаються на небезпеку.

“Варто: підтримка ветеранського бізнесу”

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.