«До уваги роботодавців!

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту соціальних, трудових та інших прав фізичних осіб, у тому числі під час воєнного стану, та спрощення обліку робочих місць для осіб з інвалідністю» від 18.10.2022 № 2682-IX, який набрав чинності з 06.11.2022, суб’єкти господарювання з 01 січня 2023 року не реєструються та не звітують перед територіальним відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю щодо працевлаштування осіб з інвалідністю за підсумками 2022 року (форма звітності № 10-ПОІ).

Штормове попередження!

Вночі 22.11.2022 по Чернігівській області очікуються опади, мокрий сніг та дощ, ожеледиця.

Революція Гідності – перший переможний бій цієї війни

День Гідності та Свободи українці проголошували двічі – вийшовши на майдан Незалежності у 2004-му і організувавши Помаранчеву революцію, і у 2013–2014, відновлюючи своє право на гідність та незалежність, утверджуючи своє прагнення бути у європейській спільноті, жити за принципами демократичного, правового – цивілізованого – світу.

До уваги жителів громади!

19 листопада по м. Чернігів та Чернігівської області очікується мокрий сніг, на дорогах ожеледиця, посилення вітру до 15-20 м/с.