Комендантська година на Чернігівщині — з 18:00 до 05:00

Тривалість комендантської години у Чернігівській області тепер розширено. Вона триває з 18-ї вечора до 5-ї ранку. У цей час перебувати на вулицях заборонено. У випадку крайньої потреби — мати при собі документи.

РНБО під головуванням Володимира Зеленського ухвалила рішення про запровадження надзвичайного стану

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони України, під час якого було ухвалено рішення про запровадження надзвичайного стану на всій території України, окрім Донецької та Луганської областей, де триває Операція об’єднаних сил.

Громади Чернігівщини втрачатимуть 10% коштів від продажу земель

Плата за землю залишається одним із найважливіших джерел наповнення місцевих бюджетів. На сьогодні вона складається з земельного податку, який сплачують власники земельних ділянок, та орендної плати за користування ділянками державної та комунальної власності.

Ріпкинська громада матиме дві поліцейських станції

Проєкт Поліцейський офіцер громади - це запорука відкритості та доступності поліцейських послуг для кожного місцевого мешканця, адже поліцейський, який обслуговує дану територію, добре знає її мешканців, розуміє їх потреби і вчасно приходить туди, де потребують його допомоги професійними діями, рішеннями, доброю порадою чи підтримкою.