Кабмін прийняв постанову №300 "Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції" (від 16 серпня 2022 р. №918)

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Філія “Городнянське лісове господарство” ДП «Ліси України» оголошує про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, та оприлюднює Звіт з оцінки впливу на довкілля «Використання лісових ресурсів в порядку проведення рубок головного користування та суцільних санітарних рубок».