Розробник проекту регуляторного акта – сектор юридичного забезпечення Ріпкинської селищної ради.

Ще ра раз нагадуємо жителям громади про заборону продавати алкогольні напої військовослужбовцям!

В умовах воєнного стану на території Ріпкинскої територіальної громади Рішенням виконавчого комітету Ріпкинської селищної ради від 10.01.2023 р. № 2 «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин на території Ріпкинської селищної територіальної громади в період дії воєнного стану» п.1 цього рішення забороняється продаж алкогольних напоїв військовослужбовцям на території Ріпкинської громади.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ЗМІНИ ТАРИФУ

Акціонерне товариство «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (надалі - АТ «ОТКЕ») на виконання вимог Порядку інформування споживачів  про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, який затверджений наказом Мінрегіону 05 червня 2018 року № 130 інформує споживачів про намір зміни тарифів на послуги з постачання теплової енергії, які надає АТ «ОТКЕ».

Щодо підготовки джерел теплової енергії до роботи в опалювальний період

Інформація для керівників теплогенеруючих, теплотранспортуючих, теплопостачальних та теплосервісних організацій, та керівникам підприємств, установ та організацій – споживачам теплової енергії (лікувальним, дошкільним, навчальним та іншим закладам соціального призначення) Додаток 1, Додаток 2

ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчим комітетом Ріпкинської селищної ради у відповідності до вимог пункту 7 Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2023 року № 381 та рішення виконкому від 14 червня 2023 року № 135 розпочато процедуру формування оновленого складу комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України (далі - комісія).