20-21 травня у м.Вишневе Київської області відбулися Всеукраїнські спортивні змагання з футболу серед збірних команд міських, селищних, сільських голів та старост територіальних громад України.

Змагання проводились за підтримки Українська Асоціація Футболу / Ukrainian Association of Football та Группа «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ФСТ “КОЛОС”». Загалом у змаганнях взяли участь 10 команд з 13 областей.

У складі Чернігівської-Житомирської збірної грав наш староста Красківського старостинського округу Олексій Обитоцький.

Олексій Обитоцький – не лише наймолодший староста нашої громади, але і один з найспортивніших.

У підсумку збірна Чернігівської та Житомирської областей посіла почесне ІІІ місце у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед збірних команд міських, селищних, сільських голів та старост. Друге місце за вінничанами, а переможцем змагань стала збірна Київської області.