Фото без описуВчора, 14 грудня, селищний голова Сергій Гарус провів чергове засідання виконавчого комітету селищної ради.

На початку засідання обговорили питання укрупнення старостинських округів та Порядок проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Ріпкинської селищної ради.

Після було розглянуто наступні питання:

Про затвердження зведених кошторисних розрахунків.

Про утворення комісії.

Про схвалення проєкту бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Про схвалення Плану економічного і соціального розвитку Ріпкинської територіальної громади на 2022 рік.

Про передачу житла у приватну власність.

Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації

Про упорядкування нумерації

Про надання матеріальної допомоги

Про погодження річного плану ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КП «Водпостач» Ріпкинської селищної ради на 2022 рік

Про перенесення робочих днів у 2022 році.

Про схвалення Комплексної  програми підтримки сім’ї, забезпечення ґендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2025 року.

Про схвалення Програми боротьби з карантинним бур’яном – амброзією полинолистою на території Ріпкинської селищної ради на 2022-2026 роки.

З кожного питання прийняті відповідні рішення виконавчого комітету.