Фото без описуСьогодні минають сьомі роковини з дня загибелі учасника АТО Дмитра Шелепця.

На кладовище, де похований захисник України, прийшли селищний голова Сергій Гарус, начальник четвертого відділу Чернігівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Роман Куліш, мати Дмитра Наталія Володимирівна та представники громадськості.

Очільник громади Сергій Гарус висловив щирі слова співчуття матері загиблого: «Не вистачає слів аби висловити той біль, що охопив серця родин, які втратили синів, батьків та дітей. Ми поділяємо горе родини, завжди підтримуємо в годину скорботи, допомагаємо у вирішенні буденних справ. На Донбасі Дмитро захищав кожного з нас, нашу свободу і незалежність. Тож вічна пам'ять захиснику, і нехай спочиває з миром».