Фото без описуСвоє професійне свято нині кооператори зустрічають в непростий для  країни час. В умовах агресії росії усім нам важко фізично, морально, фінансово. Але кооператори, загартовані труднощами, вміють їх перемагати.

Сьогодні, напередодні Міжнародного дня кооперації голова громади Сергій Гарус привітав кооператорів Ріпкинської громади.

Очільник громади подякував кооператорам за їх сумлінну працю, неабияку відданість справі, згуртованість, яку вони проявили в складний час для громади та країни.

За багаторічну сумлінну працю в системі споживчої кооперації та з нагоди Міжнародного дня кооперації Грамотою Ріпкинської селищної ради нагороджено:

Скитер Людмилу Антонівну – головного бухгалтера Ріпкинського сільського споживчого товариства;

Пушок Валентину Федорівну - продавця магазину с. Лопатні Ріпкинської районної спілки споживчих товариств.

Голова правління районної спілки споживчих товариств Іван Кочубей привітав кооператорів та побажав їм та їхнім родинам міцного здоров’я, щастя та мирного неба над головою.