Фото без описуШановні працівники поліції! Вітаю вас з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Сьогодні, в умовах воєнного стану, ви, як і всі військовослужбовці, ризикуєте своїм життям, захищаєте цілісність та суверенітет країни, охороняєте життя та спокій громадян. Разом з повноваженнями, на вас покладена і велика відповідальність – захищати, рятувати та допомагати людям, бути взірцем порядності та людяності, гідно та з честю нести службу!

Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стануть непохитною основою зростання ваших подальших професійних успіхів!

Зі святом вас, шановні працівники поліції!

Миру, добробуту та успіхів вам завжди і в усьому!

Слава Україні!

З найкращими побажаннями                                                              Ріпкинський селищний голова                                                                          Сергій Гарус