Фото без описуСелищна рада отримала гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб (ВПО)  від Міжнародної організації Червоного хреста. Допомога надійшла у вигляді продуктових та гігієнічних наборів. Вага продуктового набору - 16 кг, гігієнічного - 2 кг.

Допомогу може отримати кожна ВПО, в тому числі і діти.

Гуманітарна допомога для ВПО, що проживають в смт Ріпки, видаватиметься з 9 серпня 2022 року в приміщенні селищної ради з 09.00 до 17.00 год. Громадяни, що проживають в інших населених пунктах громади, отримають допомогу у відповідних старостатах.

При собі необхідно мати: паспорт, свідоцтво про народження дітей та довідку внутрішньо переміщеної особи.

У разі неможливості забрати пакунок особисто, допомогу для них можуть отримати родичі чи уповноважені особи за наявності документів.