Фото без описуНапередодні дня вчителя Ріпкинський селищний голова Сергій Гарус привітав освітян громади з професійним святом, висловивши вдячність педагогам за те, що у найскладніші для країни часи, попри усі виклики продовжують невтомно працювати на освітянському фронті, здійснюючи неоціненний внесок у майбутнє України. А також побажав усім перемоги та мирного неба, міцного здоров’я, злагоди, благополуччя, невичерпної енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності.

Селищний голова Сергій Гарус та начальник відділу освіти Анатолій Дебелий вручили кращим педагогам подяки та грамоти Міністерства освіти і науки, Чернігівської районної військової адміністрації, Ріпкинської селищної ради та відділу освіти селищної ради.