Максимально обмежити використання електричної енергії в усіх сферах життєдіяльності області – на цьому наголосив начальник Чернігівської ОВА під час засідання Ради оборони області.

Серед ухвалених рішень:

• мінімізувати застосування електрики з 7 до 23 години, особливо підприємствами, установами і організаціями;

• проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням;

• міському голові м. Чернігів обмежити використання пасажирського електротранспорту (тролейбусів) в місті не менше ніж на 50 % та графіком роботи до 19 години 30 хвилин;

• начальникам РВА та керівникам відповідних структурних підрозділів ОВА додатково перевірити можливість аварійного підключення генераторів та запас пального для них у закладах соціального захисту та охорони здоров’я.

«Маємо перейти на найвищий рівень економії електроенергії, аби не допустити масових аварійних відключень по області та вберегти енергосистему країни. Значення має вклад кожного споживача: від бізнесу до окремого домогосподарства», — наголосив В’ячеслав Чаус.

Нагадаємо, минулих вихідних Чернігівщині вдалося скоротити використання електроенергії на 20% за добу. Це найкращий показник по країні.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації