Фото без опису9  жовтня в м. Чернігів на стадіоні СДЮШОР «Юність» обласна асоціація футболу провела розіграш Кубка Чернігівської області з футболу (8х8) 2022 року серед ветеранів 35+, присвячений Дню Захисників та Захисниць України.

Участь у змаганнях прийняло 10 команд: з Чернігова  (3 команди), Кудрівки, Бахмача, Борзни, Городні, Корюківки, с. Куликівки (Городнянська ТГ)  і команда «Темп»  Ріпкинської ТГ (до складу команди входили гравці з смт Ріпки та Замглай).

Наші спортсмени здобула перемогу над командою «Ветеран» (Городня) з рахунком 4:1, голи на рахунку  Івана Тимошенка (2) та Максима Каюка (2), а також перемогли імениту та досвідчену команду «Десна» (Чернігів) – 3:0, голи на рахунку Дениса Мойсієнка та Юрія Чернова (2). «Темп» в групі посіла  третє місце, а в загальному заліку з десяти команд ми п’яті.

У фіналі зустрілися ФК «Кудрівка» та переможець групи «А» «Ветеран» (Бахмач). Фінал вийшов напруженим та цікавим. А перемогу святкували ветерани «Кудрівка» - 2:1.

Всі команди отримали по два м’ячі від асоціації футболу.

Також, кращі гравці команд нагороджені м’ячами. Кращим гравцем нашої команди було визнано Максима Каюка.

За інформацією місцевого осередку ВФСТ  «Колос»