Фото без описуВчора, 20 квітня, відбулася 15 сесія 8 скликання Ріпкинської селищної ради. Депутати розглянули 23 питання.

Серед ключових питань порядку денного внесення змін до селищного бюджету на 2023 рік, ряду Програм на 2023-2025 роки; затвердження Положення про старосту Ріпкинської селищної ради.

Своїм рішеннями селищні обранці внесли зміни до переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Ріпкинської селищної ради, доповнивши цей перелік.

Серед інших важливих питань порядку денного: реєстрацію права комунальної власності на земельну  ділянку, оренду земельних ділянок сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення, проведення земельних торгів у формі аукціону, надання дозволів на розроблення проектів землеустрою по відведенню земельних ділянок для передачі в оренду.

В результаті роботи сесії з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.