Фото без опису26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна катастрофа в історії людства – аварія на Чорнобильській АЕС. Ця трагедія поставила під загрозу життя та здоров’я мільйонів людей, змусила людство переглянути своє ставлення до надважливих питань екології та атомної енергетики.

Слово «Чорнобиль» обпекло серця мільйонів українців і з того часу з цим словом асоціюється скорбота, печаль, біль і туга за тими, хто вступив у двобій із неконтрольованим мирним атомом.

На превеликий жаль, навіть через багато років ми спостерігаємо, загрозу техногенної катастрофи спричиненої російським окупантом, неможливо пояснити причини, з яких російські війська ховали боєприпаси й мінували територію навколо Чорнобильської АЕС. Персонал ЧАЕС працював під дулами ворожих танків та автоматів. Але «ядерний тероризм» з боку росії досі триває. А працівники українських АЕС роблять усе можливе, щоб мирний атом таким і залишався.

Сьогодні, 26 квітня, відбулася церемонія вшанування пам’яті героїв Чорнобиля. Учасники заходу вшанували річницю трагедії хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.

В церемонії покладання квітів взяли участь голова Чернігівської районної військової адміністрації Андрій Попик, селищний голова Сергій Гарус та представники громадськості.

Пам’ятаємо Героїв, які жертвували своїм життям і здоров’ям під час ліквідації аварії на ЧАЕС! Дякуємо тим, хто дбає про безпеку на АЕС зараз!

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису