Фото без описуЗ нагоди Дня захисників України в Ріпках відкрили стіну пам’яті захисників України, що загинули починаючи з 2014 року.

Вшанувати пам’ять Героїв зібралися жителі громади та родичі загиблих.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх українців, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, яким сьогодні завдячуємо можливістю жити на своїй рідній землі.

Стіна памяті – це 24 фотографії захисників України, які проживали чи поховані на території громади.

На даний час це тимчасове місце пам’яті, оскільки війна з російським окупантом триває. Після нашої Перемоги буде облаштовано меморіальний комплекс пам’яті наших захисників, архітектуру та місце якого буде визначено за результатом обговорення із жителями громади.