Фото без опису8  жовтня в м. Чернігів  відбувся Кубок Чернігівської області з футболу серед ветеранів, на стадіоні СДЮШОР «Юність».

Участь в змаганнях прийняла команда Ріпкинської громади, за яку також виступали представники Добрянської ТГ.

Сім команд-учасниць змагань представляли Чернігів, Куликівку, Сновськ, Сосницю та Корюківку.

Наша команда зіграла 1:1 з командою ФК «Куликівка», м’яч на рахунку Максима Каюка і з таким же рахунком з ФК «Десна» (Чернігів), м’яч забив Олександр Бірун.

У матчі за третє місце наші спортсмени зустрічалися з командою «Тайм» (Сновськ). Матч був напруженим і цікавим, переможний м’яч забив Максим Каюк.

Володарем кубку стала команда «Антей», яка у фіналі перемогла ФК «Десна».

Кращим захисником кубку був визнаний Максим Каюк.

Вітаємо наших ветеранів з таким успіхом!

Дякуємо нашим Збройним Силам України за можливість приймати участь в змаганнях! Разом до перемоги! Слава Україні!