Фото без описуРозробник проекту регуляторного акта – сектор юридичного забезпечення Ріпкинської селищної ради.

Проект регуляторного акта та аналіз його регуляторного впливу оприлюднено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Ріпкинської селищної ради в рубриці «Регуляторна діяльність», підрубрика «Проекти регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта на офіційному веб-сайті Ріпкинської селищної ради  в  мережі Інтернет.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються Ріпкинською селищною радою виключно у письмовому вигляді:

•        за юридичною адресою: смт Ріпки, вул. Святомиколаївська, 85, кабінет 116;
  •        на адресу електронної пошти: r.s-rada@ukr.net.