Фото без описуЦього дня  Україна відзначає 10-у річницю початку Євромайдану та Революції Гідності, яка змінила хід історії країни і усього світу. Ми віддаємо належну шану патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Україна заплатила і досі платить високу ціну за звільнення від диктатури і свій вибір – бути частиною Європи.

Сьогодні ми згадуємо у молитвах усіх Героїв, які поклали і далі кладуть свої голови за майбутнє України. Хай пам’ять про всіх загиблих згуртує нас, живих, дасть силу та наснагу у нашій боротьбі з російськими загарбниками.

Герої не вмирають!

Вони назавжди в наших серцях!