Фото без описуШановні воїни Збройних Сил України!

У цей день хочеться вчергове подякувати кожному і кожній за подвиги, звитягу, мужність і героїзм. Сьогодні ви, наче незламний щит, захищаєте український народ, свою державу і цілий світ від жорстокості та агресії. Ви – приклад незламного духу, непохитної віри та сталевої сили.

Ви – наша опора і наш захист, завдяки вашому щоденному подвигу Україна живе і, поза сумнівом, здобуде перемогу. Ви міцно тримаєте позиції і вибиваєте ворога з нашої землі, звільняючи українські міста і села. Вашою мужністю та професіоналізмом захоплюється світ.

Щиро бажаємо вам міцності духу, відваги і сміливості у боротьбі із російським агресором, удачі на полі бою, нехай Бог береже вас на цьому важкому і небезпечному шляху визвольної війни. Повертайтесь живими і неушкодженими додому!

Водночас, сьогодні ми низько схиляємо свої голови перед світлою пам`яттю тих, хто поліг у бою та віддав своє життя за кожного з нас…

Слава Збройним силам України!