4 червня наша громада, як і вся країна, вшановує пам'ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії. Це день, коли ми згадуємо тих, хто втратив своє життя через жорстокість війни, і роздумуємо про ціну, яку сплачує наше суспільство за мир і свободу.

Сьогодні ми згадуємо всіх звагиблих дітей, запалюючи свічки пам'яті і вкладаючи у них наші скорботні думки. Ми схиляємо голови перед їхньою пам'яттю і зобов'язуємося робити все можливе, щоб їхні жертви не були марними. Ми повинні пам'ятати про ці страшні втрати і працювати над тим, щоб наші діти жили у світі без війни і насильства.

В цей день ми звертаємося до всіх: цінуйте кожну мить, проведену з близькими, бережіть один одного і ніколи не забувайте про тих, хто вже не з нами. Вони завжди будуть жити в наших серцях і спогадах.

Нехай пам'ять про них буде вічною. Ми повинні продовжувати їхні мрії, жити за них і заради них, створюючи світ, в якому діти будуть захищеними і щасливими.