Фото без описуОпитування спрямоване на подолання наслідків повномасштабної російської збройної агресії проти України та є основою для планування просторового розвитку нашої громади.

За допомогою Програми ми зможемо спрогнозувати свій розвиток, збалансувавши побажання різних груп населення громади, наявних на нашій території ресурсів та обмежень.
Якісно пропрацьована Програма – це документ, що дозволить запланувати головні вектори розвитку й відновлення нашої громади, покращить інвестиційний клімат, підвищить шанси на отримання міжнародної та державної допомоги.
Кожен з Вас може долучитися до цього процесу та вплинути на подальший розвиток громади.

Експерти громадської організації «Агенція міських ініціатив» спільно з Ріпкинською селищною радою працюють над Програмою комплексного відновлення громади.
Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку Ріпкинської  громади!

Пройти опитування можна за посиланням  https://forms.gle/bPFtJfiauSN7aw3dA