Від  благодійної організації «БФ «ҐЛОБАЛ ЕМПАВЕРМЕНТ МІШН ЮА» надійшла благодійна допомога у вигляді продуктових наборів для наступних категорій громадян:

- родина військовослужбовця (зареєстрований/проживає на території громади), який виконує (виконував) свій громадянський обов’язок із захисту незалежності та територіальної цілісності України (допомога надається одному з близьких родичів, які проживають разом з військовослужбовцем);

- близькі родичі загиблих військовослужбовців (2014-2024 роки) та цивільних осіб (загиблих під час окупації у 2022 році);

- близькі родичі безвісти зниклих (під час окупації у 2022 році) військовослужбовців та цивільних осіб.

Жителі селища Ріпки можуть отримати допомогу в приміщенні Ріпкинської селищної ради за адресою: с-ще Ріпки, вул. Святомиколаївська,85 з 9.00 до 16.00 год., жителі старостинських округів - в адмінприміщеннях старостатів.

При собі необхідно мати паспорт та документи, що підтверджують відповідний статус.

Гуманітарний штаб при виконкомі Ріпкинської селищної ради