Шановні мешканці селища Ріпки та старостинських округів Ріпкинської територіальної громади!

Від  Благодійної організації «БФ «ҐЛОБАЛ ЕМПАВЕРМЕНТ МІШН ЮА» надійшла благодійна допомога у вигляді продуктових наборів для громадян віком 60-69 років  (1955-1964 р.н. включно)

Незалежно від кількості зареєстрованих  за однією адресою осіб даної категорії надається  1 продуктовий набір на 1 домогосподарство.

Одержати допомогу може один з членів родини, якому при собі необхідно мати паспорт, в адмінприміщенні  Ріпкинської селищної ради  с-ще Ріпки, вул.Святомиколаївська,85.

Жителі старостинських округів матимуть можливість отримати допомогу  в адмінприміщеннях старостатів.

Гуманітарний штаб

при виконкомі Ріпкинської селищної ради

ГРАФІК ВИДАЧІ

благодійної допомоги жителям селища Ріпки:

04.09.2024 року  з 09-00 год. до 16-00 год.

вулиці  Варшавська (Пушкіна), А.Кульгейка (Польова), Пирогова, Південна, Піщанівська, Поліська, Приозерна, Промислова, Садова, Святкова, Святомиколаївська, Харківська (Попудренка)

провулки Південний, Пільський

05.09.2024 року    з 09-00 год. до 16-00 год.

вулиці Соборна, Світанкова (Суворова), Сонячна, Софії Русової, Софіївська, Трудова, Українська, Чернігівська, Чкалова, Шевченка, Шкільна, Яблунева

провулок Тихий (Чкалова)

06.09.2024 року    з 09-00 год. до 16-00 год.

вулиці Вереснева, Виноградна, Вишнева, Вокзальна, Волошкова (Гагаріна), Гоголя, Д.Куриленка, Д.Шелупця, Деснянська, Дніпровська, Довженка, Дружби, Заводська, Зарічна, Маківська (8 Березня), Набережна (Грициніна), Пероцька (1 Травня), К.Прохорова (Залізничників), Г.Сковороди (40 років Перемоги), Б.Хмельницького

провулки Захисників України (Васильєва)

09.09.2024 року    з 09-00 год. до 16-00 год.

вулиці І.Богуна (Короленка), Захисників України (Васильєва), Зелена, Зоряна (Лермонтова), Калинова, Квіткова, Київська, Кільцева, Коцюбинського, Купріївська, Лісова, Лугова, Любецька, Медова, Миру, Молодіжна, Паркова, Пасічна, Соснова (Комарова), В.П.Ткаченка

провулки І.Богуна (Короленка), Зоряний (Лермонтова), Кільцевий