Шановні громадяни! Не ігноруйте сигнал повітряної тривоги! Це може врятувати вам життя!

Повітряна тривога – це загроза удару з повітря. Українська протиповітряна оборона фіксує запуск ракет, але їх траєкторію визначити не просто. А отже, необхідно спуститися в укриття або хоча б знайти захищене місце в будинку.

Відбулося засідання Міжвідомчої ради

21 березня 2024 року відбулося засідання Міжвідомчої  ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

І знову сумна звістка

Сумна звістка про смерть Захисника знову прийшла на Ріпкинщину: 11 березня 2024 року в районі населеного пункту Терни Краматорського району Донецької області обірвалося життя мешканця селища Радуль Олександра Кулика.

Подяка за волонтерство і допомогу ЗСУ

Селищний голова Сергій Гарус передав подяку, від однієї з військових частин, сільгоспвиробнику, волонтеру Вячеславу Мажузі. Очільник громади подякував за підтримку наших військових.

Сказ – що потрібно знати

Сказ - смертельно небезпечне вірусне захворювання всіх теплокровних тварин і людини, яке викликає ураження центральної нервової системи та призводить до страшної смерті, яку неможливо запобігти, коли симптоми проявилися.