Роз’яснення для жителів громади

При формуванні бюджету Ріпкинської селищної ради на 2022 рік для КНП «Центр первинної медико–санітарної допомоги «Здорова родина»  передбачено кошти на оплату комунальних послуг, медикаментів, паливно мастильних матеріалів.

Виїзд мобільних бригад до старостатів

Задля максимально швидкого охоплення вакцинацією проти COVID-19 населення та осіб віком старше 60 років, які знаходяться в групі медичного ризику, у КНП «Центр первинної медико–санітарної допомоги «Здорова родина»  Ріпкинської селищної ради сформовані додаткові мобільні  групи, які можуть забезпечити систематичні виїзди до старостатів, в тому числі до громадян, які через стан здоров’я не можуть самостійно пересуватися.

Штормове попередження

За даними Чернігівського обласного центру з гідрометеорології у другій половині 21 та 22 січня поточного року по Чернігівській області очікується посилення вітру до 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).

День Соборності України, у єдності сила

Щорічно 22 січня український народ святкує День Соборності України, день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Відбулось громадське обговорення кандидатури на посаду старости Задеріївського старостинського округу

Вчора, 20 січня 2022 року, у селах Грабів, Пилипча, Чудівка, Задеріївка та Кам’янка відбулися громадські обговорення кандидатури  Бачурного Дмитра Вікторовича на посаду старости Задеріївського старостинського округу.

Відбулось громадське обговорення кандидатури старости Красківського старостинського округу

Вчора, 18 січня 2022 року, організаційний комітет селищної ради провів громадське обговорення кандидатури старости Красківського старостинського округу, яке відбулося в селах: Убіжичі, Красківське, Даничі, Присторонь, Мутичів.