Перехід на літній час

Перехід на літній час традиційно проходить в останню неділю березня. Отже, у 2023 році переведення годинника відбудеться у ніч з 25 на 26 березня о 3:00 — на одну годину вперед.

На Чернігівщині СБУ ліквідувала нарколабораторію з виробництва оптових партій психотропів

На Чернігівщині співробітники Служби безпеки України знешкодили нарколабораторію, організатори якої спеціалізувалися на виготовленні та збуті психотропних речовин в особливо великих розмірах.

Зловмисникам, які організували канал торгівлі людьми, оголошено підозри у скоєнні злочину у складі організованої групи

За матеріалами Служби безпеки України особам, які займались «вербуванням» українців призовного віку для заробітків на нелегальному бізнесі, оголошено про підозру у скоєнні злочину у складі організованої групи.

Шановні жителі Ріпкинської громади!

13 березня 2023 року під час виконання службових обов’язків на Донеччині загинув наш земляк, Наумов Тарас Михайлович, 1993 року народження.

Гендерна рівність жінок та чоловіків у трудових відносинах

Принцип гендерної рівності закріплено у Конституції України. Стаття 24 Конституції України закріплює рівність чоловіків та жінок в усіх сферах життя. Частина третя цієї статті безпосередньо присвячена подоланню дискримінації стосовно жінок в Україні та наголошує на тому, що рівність прав жінок та чоловіків забезпечується наданням жінкам рівних з чоловіками можливостей у громадсько-політичній та культурній діяльності, у здобутті освіти та професійній підготовці, у праці та винагороді за неї тощо. Окрім цієї норми, ґендерної рівності стосуються статті 21, 51 Конституції України.

«Світло для кожної дитини»

Народний депутат України Сергій Гривко, депутат Чернігівської обласної ради Іван Дементов передали 1100 світловідбиваючих флікерів селищному голові Сергію Гарусу. Світловідбиваючі елементи отримають всі учні навчальних закладів громади.

Навчальні стрільби!

В період з 14 по 31 березня 2023 року на території громади відбуватимуться навчальні стрільби зі стрілецької зброї та мінно-вибухових речовин.