Для покращення роботи рятувальників

Сьогодні голова громади Сергій Гарус передав рятувальникам 6-ДПРЧ (смт Ріпки) 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Чернігівській області два колеса для покращення матеріально-технічного стану спецтехніки, яка залучається для ліквідації надзвичайних ситуацій.

НЕ ДОПУСКАЙТЕ ПОШКОДЖЕНЬ КАБЕЛЬНИХ ЛІНІЙ ЗВ’ЯЗКУ!

Територією Ріпкинської громади проходять ПІДЗЕМНІ КАБЕЛЬНІ ЛІНІІ ЗВ'ЯЗКУ. Переважна більшість таких кабельних ліній розміщена уздовж автодоріг. В умовах дії воєнного стану карта-план нанесення траси кабельної лінії зв’язку не може бути опублікована для загального ознайомлення. Точне місце знаходження кабелів зв’язку та межі охоронних зони визначає тільки представник підрозділу філії АТ “Укртелеком”,  що обслуговує ці лінії.

Постраждалі від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства можуть отримати безоплатну правову допомогу від держави

Система безоплатної правової допомоги (БПД) запускає інформаційну кампанію про допомогу постраждалим від насильства. Кампанія складатиметься з двох частин: підтримка у випадках сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією росії проти України та допомога постраждалим від домашнього насильства.

Що таке суспільно корисні  роботи в умовах воєнного стану і хто може бути залучений до них?

Відповідно до пункту 3 Порядку залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 № 753 (далі – Порядок № 753), суспільнокорисні роботи — види тимчасової трудової діяльності працездатних осіб в умовах воєнного стану, які провадяться для виконання робіт, що мають оборонний характер, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, що виникли в період воєнного стану, та їх наслідків, задоволення потреб Збройних Сил, інших військових формувань і сил цивільного захисту, забезпечення функціонування національної економіки та системи забезпечення життєдіяльності населення, а також не можуть бути пов’язані з підприємництвом або іншою діяльністю, спрямованою на одержання прибутку, та до яких належать роботи і послуги, що не потребують, як правило, спеціальної професійної підготовки.

ПЛАНУВАННЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДНОВЛЕННЯ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ПОКРОКОВИЙ АЛГОРИТМ ДІЙ ДЛЯ ГРОМАД, РОЗРОБЛЕНИЙ Асоціація міст України ЗГІДНО З ЗАКОНОДАВСТВОМ

Сьогодні — День вшанування пам'яті дітей, загиблих унаслідок збройної агресії РФ проти України

4 червня в Україні — День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. Цей день запроваджений для ушанування пам’яті дітей, що загинули внаслідок російсько-української війни з 2014 року.