Шановні працівники освіти!

Сьогодні ми відзначаємо світле і прекрасне свято – День працівників освіти, наших вірних наставників, сіячів доброго і вічного, порадників і друзів.

Начальник Головного управління Нацполіції України в Чернігівській області провів прийом громадян у Ріпкинській громаді

Начальник ГУНП України в Чернігівській області, полковник поліції Володимир Нідзельський, начальник відділення поліції №2 Михайло Голомозик разом з селищним головою Сергієм Гарусом провели спільний прийом громадян.

Хто має право на отримання субсидії

Право на отримання житлових субсидій мають сім'ї, у яких плата за житлово-комунальні послуги більше визначеного для них обов’язкового платежу.

До Дня пам’яті трагедії Бабиного Яру

29-30 вересня вшановуються 80-ті роковини від початку масових розстрілів, здійснених нацистськими окупантами у Бабиному Яру (29–30 вересня 1941 року).

Відбувся розіграш лотереї

Сьогодні, 24 вересня, відбулось засідання комісії з проведення розіграшу лотереї присвяченої відзначенню 78 – річниці вигнання нацистських окупантів з Ріпкинщини та святкування першої річниці створення Ріпкинської територіальної громади.