СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів. В ході синхронних операцій одразу в декількох областях України було затримано семеро чоловіків. Четверо із них – члени одного із добровольчих батальйонів.

Вручення подарунків до Дня матері

9 травня в Україні відзначають День матері. День, коли вітають і вшановують найрідніших – матусь, які дали нам життя, які готові віддати все заради щастя  своїх дітей.

Шановні жителі громади!

Цьогоріч ми зустрічаємо Воскресіння Господнє в умовах пандемії. І зараз, як ніколи, маємо проявити любов до ближнього - провести святкові дні вдома, дотримуватись суворих правил карантину і щиро побажати одне одному здоров'я, миру та любові.

Ветерани Ріпкинської ОТГ створили громадську організацію і обрали керівника

Вчора, 28 квітня, відбулись установчі збори нової організації ветеранів Ріпкинської селищної ради, яка була утворена у зв’язку з реорганізацією Ріпкинської районної організації ветеранів України.

Щодо недопущення пожеж в охоронних зонах електричних мереж

Відповідно до статті 27 Закону України "Про рослинний світ" АТ "Чернігівобленерго" звертається до жителів громади щодо недопущення спалювання сухої трави, стерні та очерету в охоронних зонах електричних мереж.