Допомога по утриманню дитини на Гіді

На яку допомогу при народженні дитини можуть розраховувати батьки? Скільки становить грошова компенсація в «пакунку малюка»? Як оформити допомогу на дитину з багатодітної сім'ї? Як отримати допомогу на дитину одинокій матері або при усиновленні дитини? Про все це розповість Гід із державних послуг. Для вашої зручності підготували добірку держпослуг, які пов’язані з виплатами на утримання дітей.

З 25 листопада на Чернігівщині розпочинається заборона вилову раків

З 25 листопада 2021 року відповідно до наказу Чернігівського рибоохоронного патруля від 12.11.2021 № 147-од розпочинається заборона на будь-який вилов раків у рибогосподарських водних об’єктах Чернігівської області.

Привітали працівників соціальної сфери із професійним святом

Щорічно у першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Напередодні свята голова Чернігівської районної ради Микола Силенко, голова громади Сергій Гарус привітали працівників соціальної сфери громади з професійним святом.

Привітали Крикунову Людмилу Миколаївну з  55-річним ювілеєм

Голова громади Сергій Гарус, начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, архітектури та будівництва Олександр Копич  привітали з 55-річним ювілеєм директора комунального підприємства Ріпкинська житлово-експлуатаційна дільниця, депутата селищної ради  Людмилу Крикунову.

Затверджено склад Молодіжної ради

З метою формування активної суспільно-відповідальної позиції молоді, залучення її до участі у прийнятті рішень щодо реалізації молодіжної політики, виконавчий комітет Ріпкинської селищної ради затвердив склад Молодіжної ради.

Новий автомобіль екстреної медичної допомоги для потреб жителів громади

29 жовтня відбулося урочисте вручення ключів від нового автомобіля швидкої допомоги для потреб жителів нашої громади. Передав ключі від спецавтомобіля заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Іванов.

СБУ викрила посадовців Чернігівської міськради на розкраданні коштів, виділених на розвиток соціальної інфраструктури

Служба безпеки України викрила посадовців Чернігівської міської ради та керівників будівельних компаній на привласненні десятків мільйонів гривень, виділених на розвиток соціальної інфраструктури міста.