До уваги громадян !!!

Прийом заяв для отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, буде проводитися в середу, 11 жовтня 2023 року в приміщенні селищної ради !

Відбулась сесія селищної ради

6 жовтня 2023 року під головуванням селищного голови Сергія Гаруса відбулось пленарне засідання сімнадцятої сесії селищної ради восьмого скликання. До порядку денного було внесено 41 питання.

Свято вихідного дня

Цими вихідними у Замглаї відбулось «Свято вихідного дня» для дітей Замглайського старостинського округу.

1 жовтня в Україні відзначають День захисників та захисниць, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці

Ми дякуємо усім, хто боровся за Україну колись і хто продовжує цю боротьбу нині. Хто захищає свободу, рідну землю. Хто бореться і працює заради того, щоб Україна жила.