До відома жителів громади

Громадяни, які здавали документи для отримання статусу дитини, яка постраждала від воєнних дій та збройних конфліктів у листопаді 2023 року, можуть отримати рішення в службі у справах дітей селищної ради, каб 114.

Дякуємо за надану гуманітарну допомогу

В умовах військової загрози, яка нависла над Україною, зараз найкращий час для того, щоб згуртуватися, проявити єдність та силу! Адже здоров’я людини – це відповідальність кожного із нас!

Благодійний фонд «Місто Добра»

Благодійний фонд «Місто Добра» хоче повідомити, що 20 листопада 2023 року на території центру «Місто Добра» розпочав функціонувати реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування. Всі послуги в реабілітаційному центрі та хоспісі надаватимуться безкоштовно.

До уваги громадян!

6 грудня 2023 року з 10.00 буде проводитися прийом заяв для отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів в приміщенні селищної ради (смт Ріпки, вул.Святомиколаївська, 85) та Замглайського старостату (смт Замглай, пров.Заводський,1).