До уваги громадян!

6 грудня 2023 року з 10.00 буде проводитися прийом заяв для отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів в приміщенні селищної ради (смт Ріпки, вул.Святомиколаївська, 85) та Замглайського старостату (смт Замглай, пров.Заводський,1).

До уваги!!

Громадяни, які здавали документи для отримання статусу дитини, яка постраждала від воєнних дій та збройних конфліктів у листопаді 2023 року, можуть отримати рішення з понеділка, 4 грудня 2023 року в службі у справах дітей, каб 114

Попрощалися з Героєм

Сьогодні жителі громади провели в останню путь Героя, який віддав життя за свободу та незалежність України.

Виїздна особиста приймальня голови Чернігівської районної військової адміністрації

28 листопада 2023 року о 10:00 в залі засідань Ріпкинської селищної ради (смт Ріпки, вул. Святомиколаївська, 85) відбудеться прийом громадян головою Чернігівської районної військової адміністрації Андрієм Попиком.

До уваги громадян!

Прийом заяв для отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів буде проводитися в середу, 29 листопада 2023 року в приміщенні селищної ради!

Зігріємо захисників

Учні та педагоги Ріпкинських ліцеїв активно займаються виготовленням окопних свічок.